O nas

Testa Communications powstała w 2001 roku. Jesteśmy agencją 360⁰, ze szczególnym naciskiem na: public relations, events i digital. Realizujemy projekty specjalne, również międzynarodowe. Nasi pracownicy przygotowywali i realizowali strategie oraz kampanie dla firm i organizacji z różnych branż, m.in.: odzieżowej, sportowej, telekomunikacyjnej, finansowej, medycznej, mediowej, FMCG. Mamy także duże doświadczenie w obsłudze sektora publicznego. Dział eventowy z sukcesem przygotowywał wydarzenia – od konferencji, po szkolenia, na imprezach integracyjnych i masowych kończąc. Dział digital zajmuje się obsługą kanałów na portalach społecznościowych, realizuje kampanie reklamowe w internecie, współpracuje z influencerami, amplifyierami i wszystkimi tymi, którzy mają duży wpływ na społeczność internetową.

Dużą zaletą współpracy z Agencją jest sprawna i szybka obsługa przez kompetentny i profesjonalny zespół pracowników oraz pełne zaangażowanie zespołu Agencji w realizację projektu.

Iga Witkowska
Product Manager, Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

Zespół Agencji wykazał się wysokim profesjonalizmem, zarówno w działaniach organizacyjnych, jak i logistycznych. Skuteczna wizualizacja marki Viessmann i opieka nad naszymi klientami nie byłaby możliwa bez pomocy Agencji.

Roland Krause
Prezes Zarządu, Viessmann sp. z o.o.

Mając na uwadze profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy Testa Communications rekomenduję wspomnianą firmę jako wiarygodnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi eventów oraz działań w zakresie PR & BTL.

Agnieszka Ławniczak
Sales & Marketing Manager TISSOT

Dzięki wykazanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego komunikowania się, Agencja z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Na uznanie zasługują również: indywidualne podejście do klienta, dyspozycyjność i profesjonalizm zespołu pracowników.

Jarosław Dudek
Dyrektor Biura Polska Izba Książki

We are very happy and satisfied by the cooperation with Testa Communications. The agency is a competent and reliable partner for us. The company’s team shows high level of creativity and professionalism in its way of working.

Hans Wallner
managing director Zell am See-Kaprum Tourismus GmbH

Elastyczność, szybkość w działaniu, kreatywne pomysły i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta to cechy, które sobie ogromnie cenimy u naszych partnerów biznesowych. Testa Communications wpisuje się doskonale we wszystkie te cechy.

Aneta Głodowska
Koordynator ds. komunikacji marketingowej, SKF Polska S.A.

Pracownicy Agencji wykazali się profesjonalizmem, a wszystkie podjęte przez Agencję działania zostały w pełni dopracowane, co docenili obecni goście z Polski i zagranicy.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Wszystkie działania zrealizowane przez Testa Communications wykonane były z należytą starannością i profesjonalizmem. Polecamy agencję, jako rzetelnego oraz solidnego partnera.

Katarzyna Suska
Business Development Director, PGE Narodowy

Testa Communications należycie wykonała powierzone zadanie, zgodnie ze sztuką zawodową.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Była to już druga gala organizowana przez agencję Testa Communications i, podobnie jak za pierwszym razem, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z zespołem agencji Testa Communications.

Magdalena Filipowicz
Product Manager BAUER

Wieloletnie doświadczenie agencji, profesjonalizm, a przede wszystkim wyczucie potrzeb klienta było niezwykłym atutem, który pozytywnie wpłynął zarówno na samą współpracę, jak również na efekt końcowy – imprezę. Kreatywność zespołu pozwoliła na opracowanie bogatej oferty atrakcji, zgodnie z założonym budżetem oraz oczekiwaniami firmy.

Piotr Mackiewicz
Dyrektor naczelny, Esselte Polska Sp. z o.o.

Testa Communications jest spełnieniem zawodowych ambicji. Tu realizuję marzenia o wyjątkowych projektach. Moją pasją jest jedzenie. Lubię dobrze zjeść więc... założyłam własną restaurację. Każdą wolną chwilę poświęcam kulinarnym podróżom.

Katarzyna Ziemska
CEO

Jestem pasjonatem Internetu, wokół którego koncentruję swoje aktywności zawodowe. Dzień spędzam przy komputerze, wieczory przy dobrej książce lub muzyce.

Robert Sobieski
Digital Managing Director

Szalona, niepoprawna optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbiam nowe wyzwania, a kiedy doba bywa dla mnie za krótka dopiero czuję, że żyję. Inspirują mnie ludzie, podróże i dobra książka, a odpręża... gotowanie i jazda na łyżwach ;)

Natalia Bonder
Project Managing Director

Według babci pracuję w telewizji. Według mamy w reklamie. Według znajomych w eventach. A ja po prostu pomagam odkrywać innym, że wszystko co robią i mówią, to PR.

Katarzyna Tyska
PR Managing Director

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." – jak pięknie powiedział Nelson Mandela. Powtarzam sobie te jego słowa każdego dnia, mają moc łamania ograniczeń.

Rachela Berkowska
Senior PR Manager

Od wczesnego dzieciństwa moją pasją jest sport. Od kilkunastu lat jest również najważniejszą częścią mojej pracy. Dlatego mogę śmiało powiedzieć, że uwielbiam to, co robię :)

Michał Obrębski
Senior PR Manager

Od ponad 15 lat moja praca jest moja pasją. Eventy firmowe, imprezy masowe, konferencje prasowe czy produkcje filmowe - regulują poziom adrenaliny w mojej krwi. Dla równowagi i odreagowania dużo czytam i realizuję się w rękodziele.

Daria Stasiak
Senior Event Manager

„Bez względu na to jak świetna jest strategia, zawsze powinieneś patrzeć na rezultaty.” - Winston Churchill

Marta Kiercz
Strategy Manager

Planowanie, kreowanie, wymyślanie i… codzienne zasypianie.
A prywatnie kocham miejskie autobusy, o jedzeniu wolę nie wspominać!

Jerzy Stradomski
Strategy Manager

Życie to wielki, wspaniały event! W pracy, w domu wszystko trzeba zaplanować, skosztorysować i cierpliwie realizować - to ja!

Katarzyna Mirończuk
Project manager

Pożeram sport pełnymi łyżkami w ogromnych ilościach. Wcześniej jako dziennikarz i pracownik organizacji sportowych, teraz – po drugiej stronie lustra. I tu też jest fajnie. To co, działamy? :)

Marcin Wojtania
PR Manager

Pasjonat „najważniejszej z rzeczy nieważnych” – piłki nożnej. Oprócz tego Facebook, Twitter, Instagram 24 godziny na dobę.

Krzysztof Klebanowski
Digital Community Manager

Viral, zamieszanie, kreatywna kampania? Nie wysyłaj mi, już to widziałam. W pracy, czy po pracy - jestem zawsze online. Lubię też czytać o sztuce, oglądać filmy Tarantino i grać w gry komputerowe.

Iwona Norberczuk
Healthcare Account Manager

Człowiek tysiąca wyzwań i zarwanej nocy. Gdybym mógł studiować piłkę nożną, zostałbym profesorem. Wczoraj dziennikarz, dziś człowiek social media. Jutro będę lepszy. Z wykształcenia politolog.

Marcin Żelechowski
Digital Marketing Specialist

Typowa przedstawicielka pokolenia Y - silna realistka i łagodna marzycielka w jednym. W pracy pasjonuje mnie etap nieograniczonej kreacji, nawet wtedy, gdy na horyzoncie widnieje konkretny budżet ;)

Żaneta Kluczyńska
Junior Project Manager

Jestem wierną fanką bajkowego świata Disneya, niepoprawną romantyczką, mocno stąpającą po ziemi, ale z głową często w chmurach. W realizacji projektów całkowicie oddaję się pracy, czerpię radość i inspirację z działania, dodając do niego szczyptę humoru.

Anna Woźniak
Junior Project Manager

Jestem architektem krajobrazu z otwartą głową pełną pomysłów, chodzącym wulkanem pozytywnej energii od niedawna zgłębiającym tajniki crossfitu.

Izabella Orłow
Junior Project Manager

Jestem studentem grafiki, pasjonatem fotografii oraz melomanem muzyki elektronicznej. Obecnie zaczynam przygodę z π - arem.

Mateusz Haas
Junior PR Manager

Nie lubię stagnacji, dlatego od kiedy zacząłem pracę nie mogłem usiedzieć w miejscu. Od 12 lat zajmuję się budowaniem lodowisk na świecie, od Europy po Amerykę Południową, stworzyłem ich kilka tysięcy. Motoryzacja i podróże to jest to…

Bartosz Różycki
Kierownik Techniczny "Zimowy Narodowy"

Z wykształcenia dziennikarz i specjalista od PR, a z zamiłowania i pasji organizator eventów większych i tych mniejszych. Otwarta na nowych ludzi, podróżniczka, odważnie podejmująca się każdego wyzwania.

Anna Bowsza
Project Manager

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief