Realizacje

Pracowaliśmy dla ponad 100 klientów z różnych branż i sektorów. Zrealizowaliśmy przeszło 300 projektów w Polsce i zagranicą. Promowaliśmy Polskę Wschodnią w Dubaju i Seulu, a także austriackie, włoskie czy słowackie regiony w Polsce. Z sukcesem wprowadziliśmy wiele marek na rynek. Komunikujemy o produktach i firmowych wartościach. To dzięki nam 500 000 osób jeździło na łyżwach na Stadionie Narodowym, a kilka milionów Polaków zapuściło wąsy na zakończenie kariery Adama Małysza. Zobacz co zrobiliśmy!

Zapytaj co możemy zrobić dla Ciebie!

Klienci Wybrane projekty

Dużą zaletą współpracy z Agencją jest sprawna i szybka obsługa przez kompetentny i profesjonalny zespół pracowników oraz pełne zaangażowanie zespołu Agencji w realizację projektu.

Iga Witkowska
Product Manager, Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

We are very happy and satisfied by the cooperation with Testa Communications. The agency is a competent and reliable partner for us. The company’s team shows high level of creativity and professionalism in its way of working.

Hans Wallner
managing director Zell am See-Kaprum Tourismus GmbH

Sprawna organizacja, nietuzinkowe pomysły, rzetelność i opieka ze strony agencji Testa Communications sprawiły, że wyjazd na trwałe pozostał w pamięci pracowników SPI.

Martyna Korablewska
Traffic Manager SPI International Polska

With full responsibility we can recommend Testa Communications to other companies/organisations and we are sure thet the expectations set will be fulfilled as it has place in our case.

Hans Wallner
managing director Zell am See-Kaprum Tourismus GmbH

Elastyczność, szybkość w działaniu, kreatywne pomysły i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta to cechy, które sobie ogromnie cenimy u naszych partnerów biznesowych. Testa Communications wpisuje się doskonale we wszystkie te cechy.

Aneta Głodowska
Koordynator ds. komunikacji marketingowej, SKF Polska S.A.

Wieloletnie doświadczenie agencji, profesjonalizm, a przede wszystkim wyczucie potrzeb klienta było niezwykłym atutem, który pozytywnie wpłynął zarówno na samą współpracę, jak również na efekt końcowy – imprezę. Kreatywność zespołu pozwoliła na opracowanie bogatej oferty atrakcji, zgodnie z założonym budżetem oraz oczekiwaniami firmy.

Piotr Mackiewicz
Dyrektor naczelny, Esselte Polska Sp. z o.o.

Wszystkie działania zrealizowane przez Testa Communications wykonane były z należytą starannością i profesjonalizmem. Polecamy agencję, jako rzetelnego oraz solidnego partnera.

Katarzyna Suska
Business Development Director, PGE Narodowy

Testa Communications należycie wykonała powierzone zadanie, zgodnie ze sztuką zawodową.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Profesjonalizm i niewątpliwe doświadczenie agencji dawały poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, niezależnie od skali pojawiającego się problemu.

Martyna Korablewska
Traffic Manager/SPI International Polska

Agencja Testa Communications kompleksowo zajęła się działaniami związanymi z „Hotelem Roku 2013”, z których wywiązała się na najwyższym poziomie. Rekomenduję ją jako wiarygodnego partnera biznesowego, który gwarantuje wysoką jakość usług.

Łukasz Dąbrowski
Dyrektor Generalny - General Manager, Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

Zespół Agencji wykazał się wysokim profesjonalizmem, zarówno w działaniach organizacyjnych, jak i logistycznych. Skuteczna wizualizacja marki Viessmann i opieka nad naszymi klientami nie byłaby możliwa bez pomocy Agencji.

Roland Krause
Prezes Zarządu, Viessmann sp. z o.o.

Mając na uwadze profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy Testa Communications rekomenduję wspomnianą firmę jako wiarygodnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi eventów oraz działań w zakresie PR & BTL.

Agnieszka Ławniczak
Sales & Marketing Manager TISSOT

Bogate doświadczenie agencji z zakresu PR przyczyniło się do licznych , entuzjastycznych publikacji zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich, a przede wszystkim do ich pozytywnego odbioru wśród mieszkańców Krakowa.

Agata Gredżuk
Brand Development Manager, Food Zone S.A.

Z przyjemnością chciałabym zarekomendować Agencję Testa Communications wszystkim jej potencjalnym klientom. Z przekonaniem polecam Agencję jako kreatywnego, solidnego i zaufanego partnera.

Iga Witkowska
Product Manager, Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

Uczciwość agencji, profesjonalizm, a przede wszystkim odpowiedzialne i partnerskie relacje z klientem pozwalają nam zarekomendować każdemu z Państwa agencję Testa Communications jako rzetelną firmę do współpracy.

Piotr Mackiewicz
Dyrektor naczelny, Esselte Polska Sp. z o.o.

All the activities have been realized in accordance to the expectations. We can recommend Testa as a good parnter.

Dr. Alfred Schrott
Management Board Marketing & Sales, Josef Manner & Comp. AG

Z agencją współpracujemy od 2005 roku. Testa Communications sprawdziła się jako rzetelny oraz solidny partner, z którym postanowiliśmy nawiązać długookresową współpracę.

Agnieszka Ławniczak
Sales & Marketing Manager TISSOT

Pracownicy Agencji wykazali się profesjonalizmem, a wszystkie podjęte przez Agencję działania zostały w pełni dopracowane, co docenili obecni goście z Polski i zagranicy.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Współpraca z TESTA COMMUNICATIONS stanowiła istotne wsparcie w zaistnieniu restauracji Magdy Gessler w świadomości krakowian i ich pozytywnym odbiorze, co zostało osiągnięte.

Agata Gredżuk
Brand Development Manager, Food Zone S.A.

Dzięki wykazanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego komunikowania się, Agencja z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Na uznanie zasługują również: indywidualne podejście do klienta, dyspozycyjność i profesjonalizm zespołu pracowników.

Jarosław Dudek
Dyrektor Biura Polska Izba Książki

Była to już druga gala organizowana przez agencję Testa Communications i, podobnie jak za pierwszym razem, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z zespołem agencji Testa Communications.

Magdalena Filipowicz
Product Manager BAUER

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief