Realizacje

Pracowaliśmy dla ponad 100 klientów z różnych branż i sektorów. Zrealizowaliśmy przeszło 300 projektów w Polsce i zagranicą. Promowaliśmy Polskę Wschodnią w Dubaju i Seulu, a także austriackie, włoskie czy słowackie regiony w Polsce. Z sukcesem wprowadziliśmy wiele marek na rynek. Komunikujemy o produktach i firmowych wartościach. To dzięki nam 500 000 osób jeździło na łyżwach na Stadionie Narodowym, a kilka milionów Polaków zapuściło wąsy na zakończenie kariery Adama Małysza. Zobacz co zrobiliśmy!

Zapytaj co możemy zrobić dla Ciebie!

Klienci Wybrane projekty

Z agencją współpracujemy od 2005 roku. Testa Communications sprawdziła się jako rzetelny oraz solidny partner, z którym postanowiliśmy nawiązać długookresową współpracę.

Agnieszka Ławniczak
Sales & Marketing Manager TISSOT

Agencja Testa Communications kompleksowo zajęła się działaniami związanymi z „Hotelem Roku 2013”, z których wywiązała się na najwyższym poziomie. Rekomenduję ją jako wiarygodnego partnera biznesowego, który gwarantuje wysoką jakość usług.

Łukasz Dąbrowski
Dyrektor Generalny - General Manager, Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o.

Wszystkie działania zrealizowane przez Testa Communications wykonane były z należytą starannością i profesjonalizmem. Polecamy agencję, jako rzetelnego oraz solidnego partnera.

Katarzyna Suska
Business Development Director, PGE Narodowy

Bogate doświadczenie agencji z zakresu PR przyczyniło się do licznych , entuzjastycznych publikacji zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich, a przede wszystkim do ich pozytywnego odbioru wśród mieszkańców Krakowa.

Agata Gredżuk
Brand Development Manager, Food Zone S.A.

Dużą zaletą współpracy z Agencją jest sprawna i szybka obsługa przez kompetentny i profesjonalny zespół pracowników oraz pełne zaangażowanie zespołu Agencji w realizację projektu.

Iga Witkowska
Product Manager, Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

Elastyczność, szybkość w działaniu, kreatywne pomysły i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta to cechy, które sobie ogromnie cenimy u naszych partnerów biznesowych. Testa Communications wpisuje się doskonale we wszystkie te cechy.

Aneta Głodowska
Koordynator ds. komunikacji marketingowej, SKF Polska S.A.

Sprawna organizacja, nietuzinkowe pomysły, rzetelność i opieka ze strony agencji Testa Communications sprawiły, że wyjazd na trwałe pozostał w pamięci pracowników SPI.

Martyna Korablewska
Traffic Manager SPI International Polska

Współpraca z TESTA COMMUNICATIONS stanowiła istotne wsparcie w zaistnieniu restauracji Magdy Gessler w świadomości krakowian i ich pozytywnym odbiorze, co zostało osiągnięte.

Agata Gredżuk
Brand Development Manager, Food Zone S.A.

Pracownicy Agencji wykazali się profesjonalizmem, a wszystkie podjęte przez Agencję działania zostały w pełni dopracowane, co docenili obecni goście z Polski i zagranicy.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

We are very happy and satisfied by the cooperation with Testa Communications. The agency is a competent and reliable partner for us. The company’s team shows high level of creativity and professionalism in its way of working.

Hans Wallner
managing director Zell am See-Kaprum Tourismus GmbH

Profesjonalizm i niewątpliwe doświadczenie agencji dawały poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, niezależnie od skali pojawiającego się problemu.

Martyna Korablewska
Traffic Manager/SPI International Polska

With full responsibility we can recommend Testa Communications to other companies/organisations and we are sure thet the expectations set will be fulfilled as it has place in our case.

Hans Wallner
managing director Zell am See-Kaprum Tourismus GmbH

All the activities have been realized in accordance to the expectations. We can recommend Testa as a good parnter.

Dr. Alfred Schrott
Management Board Marketing & Sales, Josef Manner & Comp. AG

Z przyjemnością chciałabym zarekomendować Agencję Testa Communications wszystkim jej potencjalnym klientom. Z przekonaniem polecam Agencję jako kreatywnego, solidnego i zaufanego partnera.

Iga Witkowska
Product Manager, Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

Mając na uwadze profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy Testa Communications rekomenduję wspomnianą firmę jako wiarygodnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi eventów oraz działań w zakresie PR & BTL.

Agnieszka Ławniczak
Sales & Marketing Manager TISSOT

Wieloletnie doświadczenie agencji, profesjonalizm, a przede wszystkim wyczucie potrzeb klienta było niezwykłym atutem, który pozytywnie wpłynął zarówno na samą współpracę, jak również na efekt końcowy – imprezę. Kreatywność zespołu pozwoliła na opracowanie bogatej oferty atrakcji, zgodnie z założonym budżetem oraz oczekiwaniami firmy.

Piotr Mackiewicz
Dyrektor naczelny, Esselte Polska Sp. z o.o.

Była to już druga gala organizowana przez agencję Testa Communications i, podobnie jak za pierwszym razem, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z zespołem agencji Testa Communications.

Magdalena Filipowicz
Product Manager BAUER

Zespół Agencji wykazał się wysokim profesjonalizmem, zarówno w działaniach organizacyjnych, jak i logistycznych. Skuteczna wizualizacja marki Viessmann i opieka nad naszymi klientami nie byłaby możliwa bez pomocy Agencji.

Roland Krause
Prezes Zarządu, Viessmann sp. z o.o.

Testa Communications należycie wykonała powierzone zadanie, zgodnie ze sztuką zawodową.

Monika Gąsiorowska
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Uczciwość agencji, profesjonalizm, a przede wszystkim odpowiedzialne i partnerskie relacje z klientem pozwalają nam zarekomendować każdemu z Państwa agencję Testa Communications jako rzetelną firmę do współpracy.

Piotr Mackiewicz
Dyrektor naczelny, Esselte Polska Sp. z o.o.

Dzięki wykazanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego komunikowania się, Agencja z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Na uznanie zasługują również: indywidualne podejście do klienta, dyspozycyjność i profesjonalizm zespołu pracowników.

Jarosław Dudek
Dyrektor Biura Polska Izba Książki

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief