10
grudz

MotoMikołajki.pl na Zimowym Narodowym

7 grudnia Zimowy Narodowy gościł wychowanków mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka, które miały okazję zwiedzić Stadion Narodowy i pozjeżdżać na pontonach z lodowej górki na Zimowym Narodowym. Specjalnie dla dzieciaków, pod Warszawski Jarmark Świąteczny podjechało kilkuset Mikołajów na motorach. Razem z dziećmi przejechali oni w wielkiej paradzie po ulicach Warszawy, a to wszystko w ramach akcji MotoMikołajki2014.

Cel MotoMikołajek jest konsekwentnie realizowany od kilku lat. Oprócz spektakularnej parady na motorach motocykliści organizują również zbiórkę pieniędzy na wychowanków z domów dziecka. Co roku fani dwóch kółek zaskakują frekwencją i fantazją w przystrajaniu swoich motocykli. Motomikołajki.pl to jedyna taka okazja w roku, aby zobaczyć w jednym miejscu tylu motocyklowych Mikołajów i ich wspaniałe maszyny.

Podczas tegorocznej akcji dzieci mogły m.in. zwiedzić Stadion Narodowy, pozjeżdżać z lodowej górki na Zimowym Narodowym i przejechać zabytkowymi autobusami w kolumnie MotoMikołajów na Plac Zamkowy, gdzie odbyły się barwne konkursy na NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka, rozdając w podzięce za zasilanie puszek symboliczne cukierki. Kolejną atrakcją tej części imprezy było utworzenie „żywej” choinki ze wszystkich uczestników akcji i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym dzieci przejechały na dalszą część imprezy do parku zabaw.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka.

W MotoMikołajkach 2014 udział wzięli organizatorzy Zimowego Narodowego, Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego.

Write us!!

We will answer all queries!    Download brief