Zimowy Narodowy

W każdą zimę od 2013 roku Testa Communications organizuje największe zimowe miasteczko w Polsce. Na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie realizowany jest projekt Zimowy Narodowy, podczas którego tysiące osób może korzystać z licznych atrakcji, takich jak: lodowiska, górka lodowa, jarmark świąteczny i wiele innych.

Podczas pierwszej edycji 2013-2014 Zimowy Narodowy odwiedziło ponad 100 000 osób. Na kolejną edycję przybyło ich już ponad 500 000! Z lodowej górki skorzystano ponad 300 tys. razy! Z kolei jeżdżąc na łyżwach goście spędzili na lodzie blisko 50 000 minut!

W każdy weekend najmłodsi szlifowali łyżwiarskie umiejętności podczas „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”. Pod okiem instruktorów na łyżwach bawiło się w sumie 12 tysięcy dzieci. Starszych łyżwiarzy organizatorzy zaprosili do wspólnego tańca na lodzie – cykliczne „Disco lodowisko z 4FunTV” odwiedziło aż 10 tysięcy osób!

Zimowy Narodowy był również areną dla takich wydarzeń jak: „Blogowigilia 2014”, „Olimpijski Dzień na Zimowym Narodowym”, finał akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”, bicie rekordu Guinnessa Oliwii Oliwier na najszybszy piruet świata, „Czerkawski Cup” i „III ogólnopolski turniej Mistrzowie Białego Orlika”, odwiedziny na Warszawskim Jarmarku Świątecznym prawdziwego Mikołaja z Finlandii i świąteczna trasa „Ciężarówki Coca Coli”.

Finałem „Zimowego Narodowego” była wielka rewia „Kings On Ice”, podczas której wystąpili najlepsi łyżwiarze świata, w tym Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel i Irina Slutskaya. Show zgromadziło ponad 19 tysięcy gości!

Projekt Zimowy Narodowy jest aktywnie prowadzony również w Internecie. Podczas drugiej edycji, w sezonie 2014/2015, powstał profil na Facebooku i strona internetowa, podczas trzeciej – działania zostały rozszerzone również o konto na Instagramie i Snapchacie.

Zobacz prezentację projektu.

⇒ Przeprowadź z nami masową imprezę!
⇒ Zrealizujmy wyjątkową imprezę dla Twoich klientów!
⇒ Zaplanujmy jedyne w swoim rodzaju spotkanie motywacyjne dla pracowników!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief