Water Battle 2012 – wodne szaleństwa gwiazd w Tatralandii

W połowie czerwca w rodzinnym parku rozrywki Tatralandia odbywały się międzynarodowe zawody na wesoło – Water Battle, w których wzięły udział drużyny z Czech, Słowacji i Polski. Impreza ta była inauguracją sezonu wakacyjnego 2012. Wśród licznie przybyłych polskich turystów można było spotkać również znane osoby, m.in. Olgę Borys, Annę Samusionek i Bartosza Obuchowicza.
 
Ośrodek Tatralandia znajduje się na Słowacji, na północnym brzegu jeziora Liptowska Mara, w mieście Liptovsky Mikulas, zaledwie 60 km od polskiej granicy. Położony jest wśród pięknej scenerii słowackich Tatr, w miejscu obfitującym w źródła mineralne.
 
Impreza Water Battle to zmagania trzech drużyn z Polski, Czech i Słowacji wśród których, oprócz turystów, wzięły udział gwiazdy z tych 3 państw. Ekipy rywalizowały w 3. konkurencjach- w zjeździe na wodnym bananie, na rampie wodnej i w strzelaniu z łuku. Po zaciętej rywalizacji Polska ostatecznie zajęła drugie miejsce. Najwięcej punktów Polacy zdobyli w strzelaniu, to zasługa m.in. Olgi Borys i Bartosza Obuchowicza, którzy zdobyli dla Polski kilka cennych punktów, dodatkowe punkty za zjazd na wodnej zjeżdżalni uzyskała Anna Samusionek. W tych zmaganiach nie liczył się wynik, ale dobra zabawa.
 
Inaczej było wieczorem, gdzie Polacy wraz z Czechami, na wielkim telebimie, oglądali mecz Polska-Czechy. Ubrani w biało-czerwone stroje, z pomalowanymi twarzami Polacy zagrzewali do boju. Do dopingu gorąco zachęcał całą polską ekipę Bartosz Obuchowicz, który razem z córkami Marianną i Marceliną głośno skandowali „Polska, biało-czerwoni”. Również Anna Samusinek z całych sił kibicowała Polakom, często w niezwykle emocjonujący sposób. Dopingowała też jej córka Andżelika, która razem z Mirą Majchrzak – córką Olgi Borys i samą Olgą głośno wspierała naszych piłkarzy. Pomimo emocji wynik okazał się łaskawszy dla Czechów, którzy bez większych emocji przyjęli go do wiadomości.
 
Aby ostudzić nieco negatywne wrażenia związane z meczem i zrelaksować się, na gości Tatralandii czekały liczne zjeżdżalnie wodne i baseny, w których zarówno dzieci, jak i dorośli mogli poddać się wodnemu szaleństwu.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief