Testa Communications odpowiadała za zorganizowanie warsztatów ZARABIAJ NA KAWIE

Testa Communications odpowiadała za zorganizowanie warsztatów ZARABIAJ NA KAWIE, stworzonych dla właścicieli i managerów restauracji, hoteli oraz kawiarni. Tematem przewodnim wydarzenia, które odbyło się 25 marca 2019, w nowoczesnym warszawskim Showroom Segafredo Zanetti, było hasło: Rozwijaj swój biznes z nami! Dowiedz się, jak praktycznymi narzędziami zwiększać obrót w lokalu i budować przewagę konkurencyjną.

Specjaliści i head bariści Segafredo – charyzmatyczny Włoch Chritian Tirro oraz towarzyszący mu Maciej Zabochnicki, Robert Zbierniak i Przemek Jakubowski – a także trenerka w branży gastro Małgorzata Bednarz, opowiadali licznie zebranym uczestnikom o jakości kawy, jej znaczeniu dla dobrego funkcjonowania lokalu. Szkoleniu pracowników, tajnikach sprzedaży, a przede wszystkim o ofercie sezonowej i nowościach na rynku kawy: produktach marki Segafredo: Cold Brew oraz Cafe Crema.

Podczas warsztatów uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie kreatywnym, w którym wygraną był iPad, a także spróbować wszystkich produktów z bogatej oferty Segafredo Zanetti.

Testa odpowiedzialna była za koncept wydarzenia, key visual oraz działania w social mediach.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief