Swatch Group w Polsce

W marcu 2005 roku Testa Communications rozpoczęła współpracę z firmą The Swatch Group Polska. Inaugurującym wydarzeniem było oficjalne otwarcie biura Swatch Group Polska – filii szwajcarskiego lidera w branży zegarków. Konferencja prasowa odbyła się w Warszawie w budynku Taurus przy ul. Domaniewskiej 41. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Izabela Małysz, Mateusz Kusznierewicz oraz Lucas Gasser – Minister Ambasady Szwajcarii.
 
Stanley Bark, prezes Swatch Group Polska, w swoim przemówieniu rozpoczynającym konferencję prasową przedstawił strukturę firmy w Polsce oraz reprezentowanymi przez nią 8 markami: Omega, Longines, Rado, Tissot, Certina, CK, Swatch i Flik Flak. Momentem kluczowym konferencji prasowej było zaprezentowanie przez Agnieszkę Ławniczak, Sales and Marketing Managera marki Tissot, zegarka T-Touch – pierwszego na świecie modelu z szafirowym szkiełkiem czułym na dotyk. Marka Tissot wierząc, że zegarki te mogą stać się pomocne zawodowcom, wręczyła 10 modeli T-Touch najbardziej zasłużonym i aktywnym ratownikom TOPR.
 
Momentem kończącym konferencję prasową było losowanie wśród zaproszonych gości 8 zegarków z portfela Swatch Group Polska.
Po części oficjalnej i poczęstunku zaproszeni goście udali się do siedziby firmy znajdującej się w budynku Neptun (ul. Domaniewska 41). Na miejscu mieli możliwość obejrzenia jak wygląda i funkcjonuje serwis, który jest jedynym tak dobrze wyposażonym i przygotowanym do obsługi klientów w Polsce. Najwięcej uwagi przyciągnęły najnowsze kolekcje zegarków wystawione w sali pokazowej.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief