Smaki Życia

Smaki Życia” to autorski serwis internetowy Magdy Gessler – jednej z najbardziej popularnych restauratorek w kraju, który powstał w roku 2012. Jego działalność skupia się na tematyce kulinarno–podróżniczej, Na stronie można odnaleźć oryginalne przepisy, ciekawe felietony, domowe porady oraz polecane wydarzenia. Testa Communications jest pomysłodawcą projektu oraz odpowiada za koordynację pracy redakcji, promocję oraz współpracę reklamową.

Portal Smaki Życia znajduje się w czołówce serwisów kulinarnych w Polsce. Obecnie miesięczna liczba odsłon strony wynosi ponad milion, a w okresie świątecznych osiąga pułap około trzech i pół miliona. Serwis jest laureatem nagrody z 2013 roku w kategorii „Restauracje i Kuchnia” prestiżowego konkursu Webstar Festiwal promującego najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe.

„Smaki Życia” zajmują się promocją gastronomii na najwyższym poziomie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące kuchni regionalnej zarówno w kraju, jak i na świecie. Serwis podejmuje współpracę z przedsiębiorstwami odznaczającymi się dbałością o tradycję i najlepszą jakością, m.in. producentem nabiału Robico, firmą specjalizującą się w sprzedaży łososia Suempol oraz marką musów Just Mousse.

smaki

 

⇒ Zbuduj z nami wyjątkowy portal www!
⇒ Zaplanujmy skuteczną kampanię w social media!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief