Polskie Dni w Zell am See Kaprun 2009

Program Polskich Dni 2009 był jak co roku bardzo bogaty. Największą atrakcją kolejnej edycji wydarzenia była jazda na nartach w środku lata. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Tissot T-Touch Adventure 2009 – bieg na orientację z wykorzystaniem zegarka Tissot T-Touch, podczas którego uczestnicy musieli wykonać poprawnie przygotowane dla nich zadania.
 
Portal skionline.pl zaprosił do udziału w maratonie rolkowym. Uczestnicy mogli podziwiać region Zell am See – Kaprun, jedno z najpiękniejszych miejsc do uprawiania tej dyscypliny.
 
Nowością tej edycji Polskich Dni był turniej pokera bwin, który co wieczór odbywał się w Baum Barze w Kaprun.
Wśród nowości na liście atrakcji imprezy była także Żołądkowa Akademia Barmańska. Uczestnicy tych warsztatów uczyli się pod okiem profesjonalistów przyrządzać pyszne drinki. Na koniec chwalili się nabytymi umiejętnościami podczas konkursu barmańskiego.
 
Kolejną atrakcją tegorocznej edycji Polskich Dni były wieczorne imprezy. Wówczas to na zamku w Kaprun królowały gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Bawiono się przy dźwiękach przebojów Patrycji Markowskiej oraz takich zespołów jak: IRA, Golden Life, Papa D. oraz Poparzeni Kawą 3.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief