Polskie Dni w Zell am See Kaprun 2008

Warsztaty kulinarne, taneczne oraz fitness. Profesjonalne treningi piłkarskie i golfowe. Pokazy mody, wirażu, freestyle’u. Bieg na orientację i – przede wszystkim – jazda na nartach w środku lata! To tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na miłośników aktywnego wypoczynku podczas Polskich Dni w Zell am See-Kaprun 2008.
Po raz kolejny, do tego malowniczego, austriackiego regionu przybyła kilkusetosobowa grupa gości z Polski. Wśród nich znalazło się wiele gwiazd.
 
Centrum Polskich Dni usytuowane było w średniowiecznym zamku w Kaprun. Tam odbywały się koncerty rodzimych zespołów. Na scenie głównej zagrali: Lady Pank, Rotary, Joanna Liszowska & Mizgalski Band, Mezo oraz Poparzeni Kawą 3, czyli grupa złożona z przedstawicieli polskich mediów, na czele z Romkiem Osicą z RMF FM i Wojtkiem Jagielskim z Radia Zet. Nowością Polskich Dni w 2008 r. były „Spotkania z Gwiazdami”, które przy herbacie Irving, prowadziła była prezenterka TV4 Zuzanna Falzmann oraz „Popołudnie Golfowe – Mercedes-Benz VIP Tour”. Swego rodzaju novum były także treningi piłkarskie prowadzone przez wielokrotnego reprezentanta Polski Tomasza Iwana.
 
Karol Okrasa, prócz mistrzowskiego kunsztu kulinarnego, ujawnił również jeszcze jeden swój talent. Z właściwym sobie wdziękiem poprowadził pokaz mody narciarskiej i snowboardowej marek: Salomom i Bonfire. Choreografię dla tego pokazu przygotowała „Czarna Mamba” światowego tańca, czyli Iwona Pavlovic.
 
Dużym powodzeniem cieszyły się również „Podróże z Moniką”. Był to cykl wycieczek krajoznawczych przygotowanych przez podróżniczkę i dziennikarkę Monikę Witkowską.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief