Polskie Dni w Zell am See Kaprun 2007

Ponad 700 osób przyjechało na piątą edycję Polskich Dni. Przez tydzień goście z Polski aktywnie spędzali czas biorąc udział w wielu atrakcjach.
 
W tym roku Centrum Polskich Dni powstało w średniowiecznym zamku w Kaprun. Tam zagrały polskie zespoły: Czerwone Gitary, T.Love, Maciej Maleńczuk, Izabela Kopeć oraz Bracia. W zamku odbywały także się warsztaty: taneczne, prowadzone przez Ewę Szabatin (znaną z programu „Taniec z Gwiazdami”), oraz kulinarne. Arkany tej sztuki zdradzał znakomity kucharz Karol Okrasa. Przed koncertami odbywały się również pokazy mody. Najnowsze kolekcje zaprezentowały marki Salomon oraz Sportalm.
 
Oprócz koncertów i warsztatów przygotowano także wiele atrakcji sportowych. Goście Polskich Dni mieli niebywałą możliwość bezpłatnie testować na stokach lodowca Kitzsteinhorn sprzęt narciarski i snowboardowy Salomona, zagrać w turnieju tenisowym Wilson Kaprun Cup oraz uczestniczyć zajęciach nordic walkingu wraz z instruktorami z firmy Exel. Po raz drugi w historii imprezy odbył się Wielki Bieg Na Orientację – Tissot T-Touch Adventure. Miłośnicy sportów wodnych wzięli udział w raftingu, a także pływali po jeziorze Zell.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief