Polskie Dni w Zell am See Kaprun 2006

Już po raz czwarty agencja Testa Communications zorganizowała Polskie Dni. Tym razem odbyły się one w austriackim kurorcie Zell am See Kaprun. Impreza zakończyła się wielkim sukcesem. Jeszcze nigdy w dotychczasowej historii wydarzenia nie wzięło w nim udziału tak liczna grupa gości z Polski oraz celebrities. Również, jeszcze nigdy uczestnicy Polskich Dni nie mieli tak wielu możliwości aktywnego spędzania czasu jak w Zell am See Kaprun.
 
Przedpołudniami goście Polskich Dni w Zell am See – Kaprun oddawali się urokom białego szaleństwa testując sprzęt narciarski i snowboardowy firmy Salomon, która była jednym ze sponsorów eventu. Doświadczeniem i pomocą na stoku lodowca
 
Kitzsteinhorn służyła ekipa instruktorów z zakopiańskiej Szkoły Narciarskiej Strama. Popołudniami na uczestników czekały inne, równie niezapomniane, sportowe, jak i poza sportowe atrakcje, m.in.: golf na jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Austrii, trekking z lamami, rowery, rolki, baseny, oraz wycieczka do największych w Europie wodospadów Krimml.
 
Podczas Polskich Dni w Zell am See Kaprun 2006 odbyły się także trzy ważne wydarzenia: Festiwal Kuchni Polsko-Austriackiej, Wielki Bieg Na Orientację Tissot T-Touch Adventure oraz mecz piłki nożnej: Austria-Polska.
 
Również każdego wieczoru organizatorzy przygotowali masę atrakcji. Po wspólnym kibicowaniu finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej, odbył się Wieczór Mundialowy. Wystąpił na nim Michał Milowicz – zwycięzca konkursu „Hit na Mundial”. Z kolei na scenie głównej występowały codziennie gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej: Hanna Śleszyńska, Papa Dance, Skaldowie, Kowalski oraz zespół De Mono, który zaśpiewał swoje największe przeboje razem z Anną Dereszowską, Olgą Bończyk i Joanną Liszowską. Moc wieczornych atrakcji dostarczały marki Bols i Harnaś.
 
Podczas Polskich Dni w Zell am See Kaprun 2006 swoje piąte urodziny obchodziła agencja Testa Communications. Imprezę poprowadził Piotr Gąsowski, a uświetnił ją pokaz mody Salomona. W rolę modeli wcielili się znani artyści, m.in.: Dominika Ostałowska, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Marcin Mroczek, Kuba Wesołowski, Waldemar Błaszczyk, Cezary Harasimowicz i wiele innych postaci, znanych szerokiej publiczności.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief