NERVIR – Associacao Empresarial

Testa Communications współpracowała z portugalskim stowarzyszeniem Nervir, skupiającym producentów wina i porto z regionu Douro. Agencja zrealizowała projekt skierowany do importerów, koneserów oraz dziennikarzy pism branżowych.

Testa Communications zorganizowała w warszawskim Pałacu Prymasowskim spotkanie, w którym wzięło udział ponad 10 przedstawicieli tego regionu. Licznie przybyła grupa gości z Polski miała niebywałą okazję zasmakować zarówno wśród portugalskich win jak i potraw.Warszawski event był częścią szerszego touru organizowanego przez Nervir Associacao Empresarial. Wcześniej podobne wydarzenia odbyły się w Pradze i Budapeszcie.

Douro to pierwszy na świecie region kontrolowanej uprawy winogron. Jego powierzchnia wynosi 250 tys. hektarów. Działa na niej 40 tysięcy producentów i każdy z nich jest właścicielem winnicy powierzchni zbliżonej do jednego hektara. Łupkowe gleby, mikroklimat Doliny Douro, charakterystyka uprawianych tu szczepów oraz wytrwałość winiarzy sprawiają, że w Douro powstają wyjątkowe wina jakościowe, w tym słynne Porto.

⇒ Wypromuj swoją firmę na polskim rynku!
⇒ Zorganizuj spotkanie z kluczowymi klientami Twojej firmy!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief