Nemiroff

W drugiej połowie 2006 roku Testa Communications nawiązała współpracę z ukraińską firmą Nemiroff – jednym z największych, światowych producentów alkoholi. Przez blisko rok Testa Communications zapewniała marce Nemiroff kompleksową obsługę public relations.

Działania media relations dla marki Nemiroff realizowane były przez blisko rok. W 2006 i 2007 roku Nemiroff był partnerem wielu wydarzeń odbywających się w Polsce, m.in.: Sylwestra w Krakowie i Zakopanem, Gwiazd Kibicują Polskim Skoczkom (w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem), Pucharu Świata w Armwrestlingu, Balu Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego, pokazu mody Macieja Zienia, Gali Fotoerotiki Playboya czy Mocnych Stron Kobiety Cosmopolitan.

Najbardziej spektakularnym wydarzeniem w ramach działań B2C było przygotowanie największego baru lodowego jaki kiedykolwiek powstał w Polsce – Nemiroff Ice Box. Bar funkcjonował przez blisko 4 miesiące w Zakopanem na Krupówkach i cieszył się olbrzymia popularnością. Agencja koordynowała prace związane z projektem, budową funkcjonowaniem i promocją Nemiroff Ice Box.

Projekt baru został przygotowany przez francuskiego architekta Gildasa Boursina, specjalizującego się w rzeźbach wykuwanych w lodzie. Do jej produkcji wykorzystano ponad 30 ton lodu. Nemiroff Ice Box swoim wystrojem nawiązywał do ringu bokserskiego. Narożniki, liny, rękawice – to tylko niektóre elementy wystroju wnętrza. Największe wrażenie na zwiedzających robiła gigantyczna rzeźba walczących bokserów. Agencja przygotowała i zrealizowała również strategię PR skierowaną do dziennikarzy, liderów opinii i środowiska biznesowego.

Dzięki zintegrowanym działaniom udało się efektywnie dotrzeć do wielu grup odbiorczych, co też było głównym celem przy wprowadzaniu na polski rynek tej jednej z największych światowych marek alkoholowych.

⇒ Przeprowadź z nami kampanię promującą Twoje produkty!
⇒ Zorganizuj z nami spektakularne eventy zwiększające świadomość marki!

 

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief