Mr Vintage w Hour Passion

12 września w butiku Hour Passion odbyło się spotkanie w ramach Tissot T-Touch Solar z Michałem Kędziorą, ekspertem mody męskiej, znanym jako Mr Vintage. Goście mogli poznać zarówno najnowsze trendy modowe, a także nauczyć się w jaki sposób zestawiać zegarki z garderobą, aby tworzyły spójną całość.

Michał Kędziora jest autorem poradnika „Rzeczowo o modzie męskiej”, a także autorem bloga mrvintage.pl. W prosty sposób uczy mężczyzn sprawnego poruszania się w świecie mody. W trakcie spotkania, w butiku Hour Passion, Mr Vintage skupił się na dodatkach. Pokazywał w jaki sposób zestawiać zegarki z danym strojem. Michał Kędziora zaprezentował zarówno klasyczne reguły noszenia poszczególnych modeli zegarków, jak również trendy, które je przełamują. Mr Vintage zwrócił uwagę na to, że męski styl ubioru ewoluował. Często, to co było niewyobrażalne jeszcze 10 lat temu, dziś nikogo nie dziwi.

Po spotkaniu goście mogli przymierzyć zegarki Tissot T-Touch Solar, a także uzyskać indywidualną poradę dotyczącą dopasowania zegarków do stylu ubioru. Testa Communications czuwała nad organizacją wydarzenia, a także odpowiadała za działania PR i digital.

Więcej na temat wydarzenia.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief