Magda Gessler

Testa Communications w latach 2008 – 2014 odpowiadała za kompleksową obsługę z zakresu public relations popularnej polskiej restauratorki Magdy Gessler. Katarzyna Ziemska, CEO agencji, pełniła rolę oficjalnego managera gwiazdy, specjalizującego się w dziedzinie komunikacji, organizacji oraz coachingu. W okresie współpracy z Testa Communications, dzięki setkom publikacji w mediach i wystąpień telewizyjnych, Magda Gessler stała się szerzej znana Polakom, jako niekwestionowany ekspert kulinarny.

Testa Communications, wspólnie z Magdą Gessler, uczestniczyła w realizacji dotychczasowych edycji programu Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef. Do tego była współorganizatorem wielu eventów z udziałem Magdy Gessler oraz doprowadziła do podpisania kontraktów reklamowych m.in. z firmą Hasco Lek.

Ponadto, wspólnie z Magdą Gessler oraz wydawnictwem ZNAK, agencja zrealizowała projekty wydawnicze: „Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler”, „Smaczna Polska. Regionalny przewodnik kulinarny”, „Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler”. Agencja kompleksowo odpowiadała za przygotowanie koncepcji i materiałów, a także, wspólnie z wydawcą, realizowała działania promocyjne.

Więcej na temat publikacji książkowych Magdy Gessler pod linkiem.

⇒ Powierz nam promocję i obsługę medialną Twojego biznesu!
⇒ Przygotuj z nami wyjątkową ogólnopolską kampanię PR!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief