Kibice Śpiom Gdzie Chcom

„KIBICE ŚPIOM, GDZIE CHCOM” to przewrotna nazwa akcji społecznościowej zorganizowanej przy okazji EURO 2012. Skierowana była do miast-gospodarzy meczów EURO 2012.

Akcja miała ona na celu zachęcenie władz do wyrozumiałości i otwartości dla przybywających gości, którzy nie mieli możliwości wykupienia sobie pobytów w hotelach, a którzy chcieli poczuć wyjątkową atmosferę wspólnego kibicowania. Nawoływała do „przymknięcia oka” na kibiców, którzy po emocjach piłkarskich i całonocnym, pełnym wrażeń świętowaniu odpoczywali pod chmurką, w samochodzie, parku, na skwerkach, czy przy pomnikach. Do akcji przyłączyło się 14 000 fanów piłki nożnej z Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Udostępniali propozycje fajnych, często śmiesznych i nietypowych miejsc, w których można nocować pod gołym niebem.

Inicjatywę wsparli swoim wizerunkiem aktorzy, Joanna Jabłczyńska, Antoni Pawlicki, Maria Niklińska oraz piłkarz Tomasz Iwan. Poparcie akcji udzieliła również firma HRS – lider w systemach rezerwacji hotelowych, która będąc pod wrażeniem popularności profilu, nagradzała najciekawsze propozycje kibiców bezpłatnymi noclegami.

⇒ Zaplanujemy i zorganizujemy najbardziej spektakularną akcję ambientową!
⇒ Zachęcimy do współpracy najbardziej znane gwiazdy!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief