ELEVEN SPORTS

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. Wielokrotnie nagradzana stacja posiada łącznie ponad 17 milionów abonentów w USA, Belgii, Luksemburgu, Polsce i we Włoszech, a także w Singapurze i na Tajwanie. W Polsce nadawca uruchomił do tej pory cztery kanały premium: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, które oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych pokazują programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku miejscowym.

Testa Communications współpracuje z ELEVEN SPORTS w zakresie public relations i social media. Agencja prowadzi komunikację z dziennikarzami z różnych środowisk (m.in. sportowych, branżowych i TV guide), a także prowadzi fanpage ELEVEN SPORTS na Facebooku oraz konto na Twitterze, a także wspiera działania na Instagramie.

Aktywność Testa Communications przyniosła stacji znaczący wzrost liczby publikacji sięgających w ostatnim czasie blisko tysiąca publikacji miesięcznie i ze średnim łącznym ekwiwalentem na poziomie ponad 15 milionów złotych. Zwiększyliśmy liczbę fanów na profilach Facebook do ponad 200 tysięcy oraz Twitter do ponad 34 tysięcy, co sprawia, że w tych serwisach nasz Klient ma najszybciej rosnące statystyki wśród kanałów sportowych, a zaangażowanie stawia go w ścisłej czołówce biorąc pod uwagę całą branżę telewizyjną. A to wszystko w zaledwie dwa i pół roku po rozpoczęciu działalności!

 

⇒ Stwórz razem z nami biuro prasowe!
⇒ Powierz nam prowadzenie profilu swojej firmy na Twitterze!
⇒ Zyskaj więcej fanów dzięki wartościowym, angażującym treściom na temat Twojej firmy!

 

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief