Eleven Sports Network

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. Stacja jest dostępna łącznie w ponad 70 milionach gospodarstw domowych w Belgii, Luksemburgu, Polsce, Singapurze, Tajwanie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce nadawca uruchomił do tej pory trzy kanały: Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, które pokazują około 4000 godzin relacji na żywo rocznie z wielkich imprez sportowych oraz programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku miejscowym.

Testa Communications współpracuje z ELEVEN SPORTS w zakresie public relations i social media. Agencja prowadzi komunikację z dziennikarzami z różnych środowisk (m.in. sportowych, branżowych i TV guide), a także prowadzi fanpage ELEVEN SPORTS na Facebooku oraz konto na Twitterze.

Aktywność Testa Communications przyniosła stacji znaczący wzrost liczby publikacji sięgających w ostatnim czasie ponad 3,5 tysiąca publikacji miesięcznie i ze średnim ekwiwalentem na poziomie blisko 7,5 miliona złotych. Zwiększyliśmy liczbę fanów na profilach Facebook do ponad 127 tysięcy oraz Twitter do ponad 21 tysięcy, co sprawia, że w tych serwisach nasz Klient ma najszybciej rosnące statystyki wśród kanałów sportowych, a zaangażowanie stawia go w ścisłej czołówce biorąc pod uwagę całą branżę telewizyjną. A to wszystko w zaledwie półtora roku po rozpoczęciu działalności!

⇒ Stwórz razem z nami biuro prasowe!
⇒ Powierz nam prowadzenie profilu swojej firmy na Twitterze!
⇒ Zyskaj więcej fanów dzięki wartościowym, angażującym treściom na temat Twojej firmy!

 

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief