Active Events Sport

Testa Communications zapewniła wsparcie medialne targom Active Events Sport – Zima 2005. Impreza odbyła się na warszawskim Torwarze.

Profesjonalne targi sportowe połączone zostały z niepowtarzalnym, sportowym show. W pierwszym dniu kontrahenci z branży sportowej mogli składać zamówienia handlowe. W drugim i trzecim odbyło się prawdziwe święto sportu – rozgrywki koszykarskie Sure Shot Gramet, mecze piłki nożnej i badmintona, pokazy mody Bergsona, Campusa, Reeboka oraz Fischera, prezentacje Nordic Walkingu, sztuk walki, zespołów break dance. Na stoisku Stigi można było zmierzyć się z Mistrzami Polski w tenisie stołowym. Największym zainteresowaniem cieszyło się wspinaczkowe show, w którym nie mogło zabraknąć Tomka Oleksego, wielokrotnego zdobywcy Pucharu Świata.

Wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem. Organizatorzy imprezy udowodnili, że sport może być przede wszystkim dobrą zabawą oraz aktywnym i radosnym sposobem spędzania wolnego czasu. Stąd pomysł zastosowania nietypowej i oryginalnej formy promocji różnorodnych dziedzin sportu. Imprezy towarzyszące na targach prowadzili: Piotr Zelt, Jacek Kaczyński i Piotr Kędzierski.

⇒ Zorganizuj z nami targi połączone z akcjami ambientowymi!
⇒ Promuj swoego usługi poprzez bezpośrednie dotarcie do klientów!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief