Praca

Testa Communications oferuje praktyki w zespole PR Sportowego
ważne do: 30.06.2017
Praktyki mogą odbywać się w okresie między czerwcem a sierpniem, w siedzibie Agencji Testa Communications w sportowym sercu Polski – na PGE Narodowym
Udział w praktykach pozwoli Ci poznać pełne spektrum działań w zakresie public relations i social mediów w dziedzinie komunikacji sportowej. Będziesz uczestniczyć w pełnym procesie: od planowania, przygotowywania i pozyskiwania materiałów i informacji, poprzez redagowanie tekstów, proces akceptacji z Klientami, aż po publikację.
Zadania:
• Tworzenie tekstów PR i materiałów na potrzeby social mediów dla dynamicznych i ważnych klientów z branży sportowej.
• Wyszukiwanie informacji i ciekawostek związanych z działaniami dla Klientów sportowych Testa Communications.
• Kontakty z dziennikarzami sportowymi i zajmującymi się tematyką telewizyjną.
• Wsparcie przy tworzeniu przeglądów mediów i social mediów oraz raportów dla Klientów sportowych.
• Wspieranie wszystkich działań Zespołu PR Sportowego.

Oczekiwania:
• Status studenta, preferowany kierunek studiów: dziennikarstwo, public relations, kierunki humanistyczne.
• Sprawne pisanie i redagowanie tekstów.
• Wielka pasja do sportu.
• Język angielski – przynajmniej średniozaawansowany.
• Otwartość, kreatywność, sumienność.
Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym zespole pasjonatów sportu.
• Możliwość poznania od kulis pracy dla Klientów sportowych.
• Możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach.
• Uzyskanie nowych umiejętności i kwalifikacji.
• Możliwość udziału w projektach o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności.
• Wsparcie przy realizacji powierzonych zadań.
• Pracę w dogodnej lokalizacji – PGE Narodowy.
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Możliwość podpisania umowy po zakończeniu praktyk.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres michal.obrebski@testa.com.pl