08
list

Zimowy Narodowy powraca!

Właśnie ruszyła kolejna edycja Zimowego Narodowego. Na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie wyrosły trzy lodowiska, ice bar, a także absolutna nowość, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach. Największe w tej części świata Zimowe Miasteczko to ponad 100 dni świetnej zabawy. Bilety na Zimowy Narodowy są już dostępne na www.zimowynarodowy.pl.

Zimowe Miasteczko to w sumie 5000m2 lodu! Od soboty 8 listopada goście mogą korzystać aż z 3 lodowisk. Dwa z nich są połączone lodowa ścieżką. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! Duże, oddzielne lodowisko jest nie tylko areną zmagań dla amatorów. Również na nim będą rywalizować najlepsi łyżwiarze na świecie. Kolejne wielkie atrakcje, to górki lodowe. Z małej zjedziemy na pontonach z wysokości 6m. Większa 9,5 metrowa górka to coś dla ludzi o mocnych nerwach. To jednocześnie najwyższa taka konstrukcja na świecie.

– Nieustannie się rozwijamy dlatego postanowiliśmy zmienić formułę Zimowego Narodowego. Uznaliśmy, że jedno lodowisko to za mało. Potrzeby okazały się znacznie większe. Zimowe Miasteczko, które szczelnie wypełniło płytę Stadionu Narodowego stanie się idealną przestrzenią dla rodzin, grup przyjaciół oraz miłośników rekreacyjnej jazdy na łyżwach. Jestem przekonany, że atrakcje, jakie przygotowaliśmy, zapewnią gościom Zimowego Narodowego maksimum pozytywnych emocji – podkreśla Tomasz Półgrabski, Prezes PL.2012+.

Pierwsza edycja Zimowego Narodowego ruszyła w ubiegłym sezonie. Największe lodowisko w Polsce biło rekordy popularności. W ciągu 47 dni Stadion Narodowy odwiedziło ponad 105 tysięcy gości. Jazda na łyżwach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i gości z innych części Polski. W tym roku organizatorzy Zimowego Narodowego, Testa Communications i PL.2012+, po raz kolejny zaskakują gości rozmachem projektu.

– Zainteresowanie lodowiskiem na Stadionie Narodowym przerosło nasze oczekiwania. Dzięki pierwszej edycji Zimowego Narodowego stworzyliśmy modę na jazdę na łyżwach i sporty zimowe. Planując drugą edycję projektu, chcieliśmy zaskoczyć naszych gości bogatą ofertą atrakcji i jeszcze większym rozmachem. Zależało nam na tym, aby jeszcze więcej osób mogło skorzystać z Zimowego Narodowego, stąd pomysł na Zimowe Miasteczko – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Zimowy Narodowy to także wyjątkowa świąteczna atmosfera. 6 grudnia przed Stadionem Narodowym powstanie Warszawski Jarmark Świąteczny, którego Partnerem jest miasto stołeczne Warszawa. Nie zabraknie oczywiście pięknej choinki.

– Poprzedni sezon pokazał, że lodowisko na Stadionie Narodowym było strzałem w dziesiątkę. Na ślizgawce bawiło się ponad sto tysięcy warszawiaków. W tym roku atrakcji będzie jeszcze więcej, bowiem gdy dzieci będą jeździć na łyżwach, dorośli będą mogli zrobić zakupy w ramach Warszawskiego Jarmarku Świątecznego, który po raz pierwszy stanie w sąsiedztwie stadionu – mówi Jarosław Jóźwiak, dyrektor Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

W Zimowym Miasteczku pojawią się też najlepsi łyżwiarze świata. 7 lutego, po raz pierwszy w Polsce, Zimowy Narodowy będzie gościł „Xtreme Ice Show”. To emocjonujące widowisko jazdy ekstremalnej na łyżwach. Z kolei 28 lutego, również po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się „Kings On Ice”, show podczas którego wystąpią mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata w jeździe figurowej. Wydarzenie to będzie połączeniem rozrywki ze sportem, jazdy klasycznej z akrobacjami. Od strony muzycznej w show wystąpi Edvin Marton, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na 300. letnim Stradivariusie. Show „Kings On Ice” będzie jednocześnie wielkim finałem Zimowego Narodowego. Bilety wkrótce na www.zimowynarodowy.pl

Na Zimowym Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie. Również w tym sezonie powstanie skatepark, który był hitem pierwszej edycji. Nadal w sobotnie i niedzielne poranki będą odbywały się cykliczne imprezy dla najmłodszych – „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Nieco starsi goście, w piątkowe i sobotnie wieczory będą mogli się bawić na disco lodowisko przy muzyce granej przez DJ’a na żywo.

Organizatorami Zimowego Narodowego są, agencja Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego. Oficjalnym Partnerem Zimowego Narodowego i Warszawskiego Jarmarku Świątecznego przy Stadionie Narodowym jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Bilety do Zimowego Miasteczka są dostępne w kasach Stadionu Narodowego oraz w internecie na www.zimowynarodowy.pl.

 

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief