22
lut

Wielki mecz w hokeja na Zimowym Narodowym! Czerkawski kontra Radio Zet!

20 lutego jedno z lodowisk Zimowego Narodowego zmieniło się w hokejową arenę zmagań niczym te z NHL. Drużyna Mariusza Czerkawskiego zmierzyła się z ekipą Rafała Bryndala i słuchaczy Radia Zet, w której zagrały również Panie! Były emocje, nerwy, ale przede wszystkim świetna zabawa!

Hokejowe zmagania Radia Zet z ekipą Mariusza Czerkawskiego w niczym nie przypominały amatorskich rozgrywek! Obie drużyny, ubrane w profesjonalny sprzęt do gry w hokeja zaprezentowały niesamowite umiejętności zapewniając kibicom doskonałe show.
 
Jeszcze przed meczem, podczas porannej wizyty w „Dzień Dobry Bardzo”, kapitanowie obu drużyn deklarowali ostrą walkę. Rafał Bryndal odważnie stwierdził, że nie boi się tego wyzwania i jego drużyna sprosta ekipie Mariusza Czerkawskiego. W radiowym teamie oprócz Rafała Bryndala znaleźli się Michał Korościel z Uważam ZET, Tomek Suchecki i zwycięzcy konkursu – słuchacze. Do reprezentacji drużyny Bryndala można było się dostać wysyłając zdjęcie, które oddawało klimat łyżwiarsko hokejowy. Do radia napłynęło ponad 500 zgłoszeń!!! W drużynie Mariusza Czerkawskiego znalazła się reprezentacja artystów polskich grających w hokeja, zaproszeni goście oraz laureaci konkursu Zimowego Narodowego.

W trakcie meczu goście Zimowego Narodowego oraz słuchacze Radia Zet mogli na bieżąco słuchać profesjonalnych sprawozdań z tego wielkiego pojedynku hokejowego. Jak podają źródła Radia Zet: „Przed meczem wszyscy zapowiadali przyjacielską atmosferę, ale wszystko zmieniło się, kiedy zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Rafał Bryndal zaprezentował swoje umiejętności bokserskie, wywołując małą bójkę na lodzie ;) Mariusz Czerkawski musiał za to zrobić 10 pompek, po tym jak sfaulował jednego z zawodników Radia Zet.

Czerkawski i spółka byli faworytami piątkowego meczu. I jak na mistrzów przystało, szybko wyszli na prowadzenie. Na Drużynę Radia ZET stracony gol podziałał jak płachta na byka. Korościel, Bryndal i Słuchacze zdobyli 3 gole z rzędu i po pierwszej tercji prowadzili 3:1!
 
Bohaterami – a właściwie bohaterkami – wielkiego meczu były Słuchaczki! Okazało się, że panie kapitalnie radzą sobie na lodowisku, mijając bardziej ociężałych rywali jak tyczki ;) W 2. tercji oba zespoły dały sobie „po razie” i ekipa Radia Zet prowadziła 4:2.
 
Ostatnia tercja to m.in. niewykorzystany przez Mariusza Czerkawskiego rzut karny. Na 4 minuty przed końcem hokeiści strzelili na 3:4 i było wiadomo, że końcówka będzie nerwowa. Obrona Radia ZET wyczyniała jednak cuda i wynik już się nie zmienił. Mecz zakończył się wielką wygraną Drużyny Radia Zet!” .

Organizatorami meczu gwiazd, drużyny Mariusza Czerkawskiego kontra ekipy Radia Zet byli Testa Communications, Radio Zet i Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief