11
wrze

Tissot T-Touch Expert Solar okiem dziennikarzy „Stuff”

8 września w butiku Hour Passion odbyło się spotkanie z Katarzyną Grygą i Marcinem Sikorą, dziennikarzami magazynu o gadżetach i nowinkach technologicznych „Stuff”. Uczestnicy spotkania mogli poznać wyniki testów zegarków Tissot T-Touch Solar przeprowadzonych przez redakcję oraz zobaczyć kolekcję z bliska.

W ubiegłym tygodniu w butiku Hour Passion mała miejsce polska premiera kolekcji zegarków Tissot T-Touch Solar. 8 września, w tym samym miejscu, odbyło się otwarte spotkanie z dziennikarzami magazynu „Stuff”, którzy omawiali poszczególne funkcje zegarków Tissot T-Touch Solar oraz wymieniali się swoimi spostrzeżeniami na ich temat.

Zarówno Katarzyna Gryga, jak i Marcin Sikora podkreślali innowacyjność marki Tissot. Dziennikarze zwrócili uwagę na trendy w konstruowaniu zegarków, które były właśnie zapoczątkowane przez markę Tissot. Pierwsze zegarki kieszonkowe z funkcją drugiej strefy czasowej, zegarki odporne na działanie pól magnetycznych, zegarki z kamienia, czy drewna to jedne z wielu pomysłów inżynierów marki Tissot. Eksperci „Stuff” zwracali uwagę na przełomowe rozwiązania technologiczne w zegarmistrzostwie, które były zapoczątkowane przez Tissot. Przełomem był rok 1999, kiedy Tissot stworzył pierwszy zegarek z technologią dotykową Tissot T-Touch. W 2014 roku funkcje zegarka dotykowego zostały wzbogacone o technologię solarną. Powstała unikalna na skalę światową kolekcja zegarków Tissot T-Touch Solar, zasilanych energią świetlną.

Dziennikarze magazynu „Stuff” podkreślali innowacyjność kolekcji Tissot T-Touch Solar, jej aspekt praktyczny, ekologiczny i designerski. Katarzyna Gryga zwróciła również uwagę na zmianę trendów dotyczących wyboru zegarków przez kobiety. Wśród Pań coraz bardziej popularne są duże zegarki sportowe, często męskie, które są noszone zarówno do codziennych, casualowych stylizacji, jak i tych eleganckich, bardziej wieczorowych.

Uczestnicy spotkania, jak również wszyscy, którzy odwiedzą butik Hour Passion do 14 września, mają szansę wygrania zegarka Tissot T-Touch Solar. Szczegóły na Facebooku oraz w butiku Hour Passion.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief