29
maja

Tissot na lato!

21 maja w restauracji „Na lato” odbyła się prezentacja najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji zegarków Tissot. Głównym bohaterem spotkania był model Tissot Quickster Lugano inspirowany błękitem alpejskiego jeziora. Wakacyjna aranżacja, palmy i leżaki pozwoliły poczuć pełnię lata. W tej atmosferze goście mogli zobaczyć bogatą kolekcję zegarków Tissot, które mogą stać się idealnym elementem wakacyjnych stylizacji.

Jak co roku latem w modzie pojawiają się nowe trendy, które dominują w stylizacjach Polek i Polaków. W tym roku jest to styl „boho”, pomieszanie folku i etniczności, jednak równie modne są klasyczne trendy, takie jak paski, biel i granat. Taką ponadczasową elegancję, w połączeniu z wakacyjnym klimatem, można znaleźć w kolekcji zegarków Tissot Quickster, zaprezentowanych w restauracji „Na Lato”, właśnie z okazji nadchodzącego lata.

– Z myślą o wakacjach marka Tissot proponuje bogatą ofertę damskich i męskich zegarków. Z jednej strony mogą one być ciekawym elementem stylizacji, a z drugiej praktyczną pomocą podczas wakacyjnych podróży. Osoby, które lubią zmiany i zabawę modą z pewnością zakochają się w zegarku Tissot Quickster Lugano. Oprócz wakacyjnej kolorystyki, zegarek ten posiada trzy wymienne paski, które poszerzają możliwości stylizacji. Z kolei zegarki z flagowej linii Tissot Touch Collection to zarówno ponadczasowa sportowa elegancja, jak i liczne, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Aktywowany dotykiem kompas, wysokościomierz, czy zasilanie energią słoneczną w zegarkach Tissot T-Touch Solar, to bardzo przydatne funkcje, szczególnie podczas letnich wypraw – mówi Agnieszka Ławniczak-Czajkowska, Tissot Brand Manager.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć, a także przymierzyć zegarki zarówno z premierowej kolekcji Tissot Quickster, ale również modele z kolekcji Tissot T-Race Touch, Tissot T-Race, Tissot T-Touch Expert Solar oraz Tissot T-Touch Lady Solar.

Testa Communications odpowiadała za organizację wydarzenia i działania PR.

 

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief