27
wrze

Testa Communications z nagrodą!

25 września Testa Communications otrzymała nagrodę za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017, która została przyznana za projekt Zimowy Narodowy. Konkurs został zorganizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

Zimowy Narodowy to projekt agencji Testa Communications, który już od 5 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów z kraju i zagranicy. Projekt ten w poprzednich latach został wyróżniony już nagrodami, m.in. Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. Tym razem Testa Communications otrzymała nagrodę w ogłoszonym przez MROT konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017.

Cieszę się, że udało nam się stworzyć projekt, który stał się wizytówką Warszawy, regionu, ale również całej Polski. Do tej pory, na Zimowym Narodowym gościliśmy aż 1,7 mln osób! Co roku staramy się zapewnić naszym gościom mnóstwo atrakcji, które przyciągają na Zimowy Narodowy warszawiaków, ale również turystów, z których sporą grupę stanowią obcokrajowcy. Już teraz przygotowujemy się do jubileuszowej, 5. edycji projektu, na którą wszystkich zapraszamy już pod koniec listopada – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Celem konkursu było wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych roku, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych służących rozwojowi konkurencyjnych produktów Mazowsza.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief