23
marz

TESTA COMMUNICATIONS I ELEVEN SPORTS Z NAGRODĄ DEMES 2017

Agencja Testa Communications i telewizja ELEVEN SPORTS otrzymały nagrodę DEMES 2017 podczas XIV Gali Sportu i Biznesu w Warszawie. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Social Media”

Kapituła plebiscytu przyznając nagrodę kierowała się takimi kryteriami, jak: zasięg, efektywność i interaktywność kampanii, popularność, innowacyjność, oryginalność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Dla Testa Communications i ELEVEN SPORTS media społecznościowe są ważnym narzędziem komunikowania się z kibicami i budowania aktywnej społeczności fanów. Profile stacji w takich serwisach, jak Facebook, Twitter, Youtube czy Instagram w istotny sposób uzupełniają transmitowane wydarzenia. Jako znaczące wsparcie kanałów telewizyjnych dostarczają widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki, które w przypadku sportu odgrywają kluczowe znaczenie.

ELEVEN SPORTS zanotował rekordowe wzrosty szczególnie na Facebooku, gdzie publikowane są unikatowe treści oraz duża liczba materiałów wideo. Podczas najciekawszych wydarzeń wykorzystywane jest narzędzie Facebook LIVE, co za każdym razem spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem fanów.

Gala wręczenia Nagród Biznesu Sportowego odbyła się 22.03.2018r. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie i była zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Doceniono także dziennikarzy ELEVEN SPORTS, Mateusza Święcickiego i Filipa Kapicę, którzy znaleźli się w finałowej trójce duetów nominowanych w kategorii „Osobowość Mediów”.

Testa Communications współpracuje z ELEVEN SPORTS od sierpnia 2015 roku, czyli od początku funkcjonowania stacji w Polsce. Obsługa agencji obejmuje szeroki zakres działań w zakresie public relations i digital.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief