26
paźdź

Testa Communications dla Pasaży Tesco

Agencja Testa Communications jest odpowiedzialna za realizację cyklu wydarzeń, które zostały zaplanowane w związku z rozbudową i pojawieniem się nowych marek w centrach handlowych Pasaż Tesco. Pierwszy event z cyklu „Parapetówka z gwiazdami” odbył się 27 października w Krakowie przy ul. Kapelanka 54.

Współpraca pomiędzy firmami objęła stworzenie strategii i koncepcji kreatywnej działań. Testa Communications jest odpowiedzialna za przygotowanie, komunikację i realizację wydarzeń. Agencja prowadzi działania komunikacyjne i PR dla tego projektu.

„Reopeningi Pasaży Tesco” to projekt, który opiera się na działaniach eventowych, PR i digitalowych. Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Testa Communications, która posiada odpowiednie doświadczenie i sukcesy w tych trzech obszarach” – mówił Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Pierwszy event z udziałem Natalii Siwiec, Mateusza Gesslera oraz Marty Gałuszewskiej odbył się 27 października w Krakowie. Dzień wcześniej wydarzenie poprzedziła specjalna akcja teaserowa. Na evencie pojawiły się setki krakowian, rozdano ponad 1000 słodkich muffinów i 800 roślinek doniczkowych. Kolejne „Parapetówki z gwiazdami” zostały zaplanowane na 2019 rok.

Ze strony Testa Communications działania koordynują: eventy – Natalia Bonder, Project Managing Director, komunikacja – Katarzyna Tyska, PR Managing Director, Digital – Robert Sobieski, Digital Managing Director.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief