Testa Communications będzie obsługiwać KUPEG

Agencja Testa Communications podpisała umowę na obsługę public relations z firmą KUPEG – jednym z największych europejskich graczy na rynku należności. Na początku roku, KUPEG otworzył swoje biuro w Warszawie. Po Pradze i Bratysławie to kolejne miejsce działalności tej firmy.

– Cieszymy się, iż kolejna ceniona, międzynarodowa marka obdarzyła zaufaniem naszą agencję. Dla nas jest to potwierdzenie, iż to co robimy, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie koncepcji, jak i jakość obsługi, stanowi dużą wartość na rynku PR. – powiedziała Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Testa została wybrana w drodze konkursu ofert. Agencja będzie odpowiedzialna za obsługę public relations, a w szczególności za działania media relations. KUPEG Credit Insurance S.A. jest częścią CREDENDO GROUP, czwartej pod względem wielkości grupy ubezpieczycieli należności w Europie posiadającej kapitał 2 mld Euro. Wiodąca spółka grupy, belgijski ubezpieczyciel Ducroire Delcredere, może się pochwalić ratingiem „AA“ nadanym przez Standard & Poor’s.

KUPEG jest również największym ubezpieczycielem na rynku czeskim, który oferuje wszechstronne rozwiązania ubezpieczeń kredytowych i gwarantowanych. W 2013 wartość transakcji ubezpieczeniowych osiągnęła 7644,7 mln Euro, o 1,3% więcej niż w poprzednim roku. W Polsce firma planuje zostać liderem rynku ubezpieczania należności w ciągu najbliższych pięciu lat.

Warszawski odział KUPEG posiada niezależne działy sprzedaży, obsługi polis i oceny ryzyka. Zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Za zarządzanie polską filią odpowiada Michał Winiarski, który od 17 lat pracuje na rynku ubezpieczeń kredytów kupieckich.

„To co nas wyróżnia, to przede wszystkim indywidualne podejście i obsługa na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompletne, skrojone na miarę ubezpieczenie należności”. – powiedział Winiarski.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief