10
marz

Rekordowy luty w mediach społecznościowych!

W lutowym raporcie Sotrender #TwitterTrends nasz klient ELEVEN SPORTS znalazł się w dwóch kategoriach - Stacje TV i Media! I TO NA JAKICH MIEJSCACH! W pierwszej kategorii marka ELEVEN SPORTS zajęła miejsce tuż za podium, ustępując tylko stacjom informacyjnym. Przed nami kolejne miesiące wytężonej pracy, aby jeszcze bardziej awansować w tym prestiżowym rankingu.

Jak wyglądają dane z poprzedniego miesiąca? W podkategorii NAJWIĘKSZE PROFILE grupa ELEVEN SPORTS znalazła się w TOP15, a dokładniej na 14. miejscu ze wzrostem 7% (najwyższy współczynnik w tej grupie). W zestawieniu NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCE PROFILE zaliczyliśmy awans o 4 lokaty – znajdując się tuż za podium i takimi kanałami, jak: TVP Info, Telewizja Republika i tvn24. NAJCZĘŚCIEJ WSPOMINANE PROFILE to skok o 2 pozycje z ponad 3 500 wzmiankami.

W kategorii NAJWIĘCEJ AKTYWNOŚCI uplasowaliśmy się na 4. miejscu z activity index na poziomie 27 424! We wszystkich podkategoriach związanych z aktywnościami marka ELEVEN SPORTS była najlepsza ze wszystkich kanałów sportowych w Polsce!

Pełny raport znajdziesz tutaj.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief