20
lut

Ponad pół miliona gości na Zimowym Narodowym!

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy, miejsce sportu i rozrywki. Już ponad pół miliona osób odwiedziło Zimowe Miasteczko na Stadionie Narodowym! Liczba ta to potwierdzenie uznania wyjątkowej oferty Zimowego Narodowego oraz zainteresowania sportami zimowymi, łyżwiarstwem i hokejem. To właśnie lodowisko na Stadionie Narodowym stało się miejscem rozgrywek I Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja.

Zimowe Miasteczko na stadionie Narodowym to w sumie 5000m2 lodu! Przez ponad 100 dni, od 8 listopada do 1 marca, goście mogą korzystać aż z 3 lodowisk. Dwa z nich, połączone lodową ścieżką, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! Duże, oddzielne lodowisko jest nie tylko areną zmagań dla amatorów. Również na nim, już 28 lutego, będą rywalizować najlepsi łyżwiarze na świecie podczas rewii „Kings On Ice”. Kolejne wielkie atrakcje, to górki lodowe do zjeżdżania na pontonach, mała 6 metrowa i większa 9,5 metrowa, która jest jednocześnie najwyższą taką konstrukcją na świecie. Atrakcje Zimowego Miasteczka zostały docenione przez gości. Już ponad pół miliona osób odwiedziło Zimowy Narodowy!

-Cieszymy się, że Zimowy Narodowy stał się centrum zimowej rozrywki. Te pół miliona gości świadczy o atrakcyjności i niepowtarzalności naszego projektu. Zimowy Narodowy to jedyny taki projekt na skalę światową- mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy to centrum zimowej rozrywki, ale również miejsce w którym rozwijane są pasje do sportów zimowych, łyżwiarstwa i hokeja. To właśnie tutaj odbywają się specjalne zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży, treningi hokejowe, a także profesjonalne zawody, jak I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie „Czerkawski Cup”, organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski. Przy okazji turnieju można było wziąć również udział w otwartym treningu z Mariuszem Czerkawskim oraz Andrzejem Tkaczem, Wojciechem Tkaczem i Dariuszem Garbo.

Z atrakcji Zimowego Narodowego można korzystać do 1 marca. Wielki finał Zimowego Narodowego zaplanowano na 28 lutego. Podczas wyjątkowego show na lodzie „Kings on Ice”, swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentują najprawdziwsi mistrzowie. Wśród nich, ikona łyżwiarstwa figurowego Jewgienij Pluszczenko. Od strony muzycznej, wystąpi Edvin Marton, skrzypek, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata – 300. letnim Stradivariusie. Bilety na „Kings on Ice” są do kupienia na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl, www.ebilet.pl i w salonach Empik.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief