23
wrze

Modowo o zegarkach

12 września w butiku Hour Passion odbyło się spotkanie w ramach Tissot T-Touch Solar z Michałem Kędziorą, ekspertem mody męskiej, znanym jako Mr Vintage. Goście mogli poznać zarówno najnowsze trendy modowe, a także nauczyć się w jaki sposób zestawiać zegarki z garderobą, aby tworzyły spójną całość.

Michał Kędziora jest autorem poradnika „Rzeczowo o modzie męskiej”, a także autorem bloga mrvintage.pl. W prosty sposób uczy mężczyzn sprawnego poruszania się w świecie mody. W trakcie spotkania, w butiku Hour Passion, Mr Vintage skupił się na dodatkach. Pokazywał w jaki sposób zestawiać zegarki z danym strojem. Michał Kędziora zaprezentował zarówno klasyczne reguły noszenia poszczególnych modeli zegarków, jak również trendy, które je przełamują. Mr Vintage zwrócił uwagę na to, że męski styl ubioru ewoluował. Często, to co było niewyobrażalne jeszcze 10 lat temu, dziś nikogo nie dziwi.

– Z jednej strony zegarki sportowe nie powinny być noszone do eleganckiego stroju, z drugiej w filmach o Jamsie Bondzie agent 007 nosił zegarki typu „nurek” nawet do smokingu. W związku z tym nie ma nic złego, żeby łączyć zegarek sportowy ze stylem półeleganckim, np. spodniami typu chinos, marynarką. Nie będzie to błędem – mówi Michał Kędziora.

Idealnym rozwiązaniem, zarówno do stroju sportowego, jak i smart casual jest zegarek dotykowy, zasilany energią słoneczną, Tissot T-Touch Solar. Kilka wzorów zegarka pozwala na wybór tego, który podkreśli indywidualny styl. Z drugiej strony liczne funkcje zegarka, a przede wszystkim zasilanie energią słoneczną, sprawia, że jest on także niezwykle funkcjonalny. Jeśli chodzi o modę, również zegarki sportowe wpisują się w trend łączenia ich ze stylem eleganckim i casualowym.

Po spotkaniu goście mogli przymierzyć zegarki Tissot T-Touch Solar, a także uzyskać indywidualną poradę dotyczącą dopasowania zegarków do stylu ubioru.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief