26
lut

Królowie łyżwiarstwa na wielki finał Zimowego Narodowego!

Już 28 lutego na Stadionie Narodowym będzie można podziwiać umiejętności jednych z najbardziej utytułowanych łyżwiarzy na świecie. W show „Kings On Ice” wystąpią m.in. Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel, Irina Slutskaya, a także nadzieja łyżwiarstwa figurowego, 12-letnia Lisa Nugumanova. Oprócz popisów sportowców będzie można również posłuchać muzyki Edvina Martona, który zagrana na 300. letnim Stradivariusie.

Po raz pierwszy w Polsce fani łyżwiarstwa figurowego oraz dobrej rozrywki, będą mogli obejrzeć show „Kings On Ice”. To światowej sławy pokaz mistrzów. Przed polską publicznością, w wyjątkowym show „Kings on Ice”, wystąpią międzynarodowe gwiazdy łyżwiarstwa figurowego. Wśród pierwszoplanowych bohaterów mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy. Między innymi ikona figurowej jazdy na łyżwach Jewgienij Pluszczenko, a także Stephane Lambiel, Irina Slutskaya, Tomas Verner, Dmitri Sukhanov, Misha Ge, Vladimir Besedin, Oleksiy Polishchuk i wielu innych. W tym utytułowanym składzie znalazła się również 12-letnia Lisa Nugumanova, nadzieja łyżwiarstwa figurowego, a także Sergii Iakymenko, który w mistrzowski sposób łączy jazdę na łyżwach z ekstremalnym show.

– Ta wyjątkowa obsada „Kings On Ice” to gwarancja najwyższego kunsztu sportowego i doskonałego show. Jesteśmy pewni, że gwiazdy łyżwiarstwa biorące udział w tej rewii zapewnią naszym gościom mnóstwo niesamowitych doznań sportowych, wspaniałych emocji i dobrej zabawy. „Kings On Ice” będzie jednocześnie wielkim finałem Zimowego Narodowego, który odwiedziło ponad pół miliona osób! W ten sposób, łyżwiarstwem na najwyższym poziomie, podsumujemy ten wyjątkowy, ponad 100-dniowy projekt– mówi Katarzyna Ziemska z Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

„Kings On Ice” to połączenie elementów rozrywkowych ze sportem, klasycznego łyżwiarstwa z trikami na łyżwach i wyjątkową oprawą muzyczną, muzyką na żywo w wykonaniu Edvina Martona, zdobywcy nagrody Emmy. Ten wirtuoz skrzypiec zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata – 300. letnim Stradivariusie.

„Kings On Ice” to jednocześnie pierwsze tego typu show zorganizowane na Stadionie Narodowym. Dla operatora stadionu, spółki PL.2012+, jest to olbrzymie wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Goście będą mogli podziwiać światowe gwiazdy łyżwiarstwa figurowego nie tylko z poziomu stadionowych krzesełek. Na czas show na płycie zostanie zbudowana dodatkowa trybuna na kilka tysięcy osób.

– Stadion Narodowy już wielokrotnie pokazywał, że metamorfozy to jego specjalność. Byliśmy stadionem piłkarskim, areną lekkoatletyczną, parkietem do siatkówki, torem wyścigowym, a nawet basenem dla windsurferów. Tym razem staniemy się miejscem dla najbardziej spektakularnej rewii tego roku w Polsce. Uwielbiamy pozytywnie zaskakiwać. Zapewniam, że zrobimy to także podczas „Kings On Ice” – podkreśla Tomasz Półgrabski, prezes PL.2012+.

Organizatorami Zimowego Narodowego są Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief