14
stycz

Jak ferie, to tylko na Zimowym Narodowym!

Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym. Nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą, poranki dla dzieci, disco lodowisko dla dzieci, bale karnawałowe, skatepark, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to tylko jedne z wielu atrakcji, które czekają na dzieci i młodzież w czasie ferii województwa mazowieckiego. Zimowy Narodowy bierze również udział w akcji „Zima w mieście” organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa.

O tym, że na Zimowym Narodowym nie można się nudzić świadczą liczby. Tylko w pierwszym miesiącu sprzedano 120 tysięcy biletów do Zimowego Miasteczka. Na Stadionie Narodowym na gości czekają 3 lodowiska, w tym jedno połączone lodową ścieżką oraz hit, górka lodowa z dwoma torami zjazdów, z 6 i 10 metrów. Zjazdy odbywają się na specjalnych pontonach.

Przez cały okres trwania Zimowego Narodowego w programie są „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, w trakcie których dzieci, w formie zabawy, uczą się jazdy na łyżwach. Nieco starsi mogą się bawić w piątkowe i sobotnie wieczory na „Disco lodowisko z 4fun.tv”. Zarówno dyskoteka na łyżwach, jak również szkółka dla dzieci cieszą się ogromnym zainteresowaniem, stąd też pomysł, aby w trakcie ferii poszerzyć program aktywności na Zimowym Narodowym.

– Lodowiska na Stadionie Narodowym cieszą się ogromną popularnością. Bardzo dużo osób, zwłaszcza dzieci i młodzieży połknęło bakcyla na sporty zimowe. Zależało nam na tym, aby również w ferie przygotować jak najwięcej atrakcji, które rozwijałyby pasje, bawiły, a jednocześnie uczyły. Bale karnawałowe, disco lodowisko dla dzieci, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to jedne z wielu propozycji programu ferii na Zimowym Narodowym – mówi Katarzyna Ziemska z agencji Testa Communications, która jest organizatorem Zimowego Narodowego.

Od 17 stycznia do 1 lutego na Zimowym Narodowym będzie realizowany specjalny, rozszerzony na czas ferii, program atrakcji opracowany pod kątem dzieci i młodzieży. W tym czasie codziennie będą odbywały się „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Pod okiem instruktorów ze szkółki łyżwiarskiej Ice&Fun dzieci, poprzez zabawę, uczą się jazdy na łyżwach.

Również codziennie dzieci mogą bawić się na „Disco Lodowisko dla dzieci”, a w każdą niedzielę na wielkim balu karnawałowym – w bajkowych przebraniach, przy dziecięcej muzyce. Na tej wyjątkowej imprezie nie zabraknie konkursów i dobrej zabawy prowadzonej przez animatorów.

Od poniedziałku do soboty dzieci mogą również spróbować swoich sił w szkółce hokejowej pod patronatem Mariusza Czerkawskiego. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Przez cały okres ferii do dyspozycji dzieci i młodzieży jest skatepark Kinder Maxi King, który znajduje się na poziomie -4, na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego.

– Zimowy Narodowy jest już najpopularniejszym wydarzeniem tej zimy w Warszawie. Nie spoczywamy jednak na laurach. Nieustannie rozwijamy i rozbudowujemy naszą ofertę. Ferie to czas, w którym chcemy, by Zimowy Narodowy stał się pierwszym wyborem dla tych, którzy zostają w stolicy. Kto wie, być może niektórych nawet uda nam się przekonać do pozostania w mieście? Wszak w tym roku zimową stolicę Polski przenieśliśmy do Warszawy na Stadion Narodowy – podkreśla Mikołaj Piotrowski, ze spółki PL.2012+.

Rodzice poszukujący oferty, która rozwinie umiejętności ich pociech, wzbudzi ciekawość świata, a także poszerzy zainteresowania, mogą skorzystać z „Zimowych półkolonii dla dzieci na Stadionie Narodowym”. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów i pedagogów z Better Leaders Academy.

– Celem tych półkolonii jest mądre, ale nie nudne spędzenie czasu podczas ferii. To właśnie tutaj dzieci będą robiły ciekawe eksperymenty, nauczą się m.in. jak zrobić aparat fotograficzny z pudełka po zapałkach, zaprojektują i własnoręcznie wykonają biżuterię, czy będą grały w gry poszerzające zdolności logicznego myślenia. Dzięki naszemu programowi dzieci nabywają umiejętności pracy w grupie, z drugiej strony rozwijają swoje indywidualne cechy osobowości, rozbudzają nowe pasje i zainteresowania – mówi Anna Zawadzka pomysłodawczyni Better Leaders Academy.

Wszystkie zajęcia będą oparte na atrakcyjnej zabawie, m.in. dramie, grach zespołowych, grach planszowych, czy LEGO Education, które zainteresują zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Poprzez te aktywności dzieci będą uczyły się logicznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli, czy wyrażania emocji.
„Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym” będą prowadzone w trzech językach: polskim, angielskim i hiszpańskim. Szczegółowe informacje na temat oferty na http://betterleaders.eu/ferie-zimowe/.

Zimowy Narodowy to masa atrakcji do spędzenia czasu dla dzieci, ale również dla całych rodzin, w tym dziadków i babć. To właśnie w czasie ferii przypadają dwa ważne święta, Dzień Babci i Dzień Dziadka, w trakcie których w Zimowym Miasteczku odbędą się specjalne atrakcje przygotowane z myślą o dziadkach i wnukach.

Po raz pierwszy Zimowy Narodowy będzie partnerem akcji „Zima w mieście” organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa. To właśnie w lodowiskowej scenerii, na Zimowym Miasteczku już 17 stycznia nastąpi inauguracja „Zimy w mieście”. W ramach partnerstwa Zimowy Narodowy przekazał pół tysiąca biletów na łyżwy dla dzieci, które spędzają ferie w Warszawie i uczestniczą w akcji.

W trakcie ferii Zimowy Narodowy jest otwarty w trybie weekendowym, od godziny 9.00 do 24.00. Bilety do kupienia w kasie Stadionu Narodowego, jak również w sklepie internetowym na https://bilety.zimowynarodowy.pl/.

Więcej informacji na:
www.facebook.com/zimowy.narodowy
www.zimowynarodowy.pl

Zimowy Narodowy na filmie:
www.vimeo.com/114116679

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief