20
kwie

Gwiazdorski tour po warszawskich domach mediowych

W ramach promocji akcji „I Love Radio”, Testa Communications zorganizowała mini eventy w największych domach mediowych w Warszawie: Wavemaker, Mindshare, Mediacom, Zenith, Starcom, Havas, OMD. Działania polegały na tym, że wybrane gwiazdy i prezenterzy radiowi odwiedzali domy mediowe.  Ich pracownicy mieli okazję porozmawiać z każdą z gwiazd oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Przy tej okazji, prezenterzy opowiadali o pracy w radiu i jego roli w przekazie informacji.

W akcji udział wzięli: Piotr Kędzierski, Jankes (Krzysztof Jankowski), Duże Pe (Marcin Matuszewski), Irek Jakubek, Maciek Rock, Michał Korościel, Tomek Florkiewicz. Spotkanie uatrakcyjniły specjalne konkursy i słodkie przekąski. Testa Communications odpowiadała za sprawne i efektywne zorganizowanie touru.

I Love Radio to wspólna akcja pięciu największych nadawców radiowych, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego poprzez działania promocyjne, edukacyjne i badawcze. Projekt realizowany jest wspólnie przez największe grupy radiowe: Grupę Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę RMF, Grupę ZPR Media oraz Polskie Radio.

Do przeprowadzenia działań promocyjnych, Testa Communications, została wybrana w drodze rekomendacji.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief