27
stycz

Frekwencyjny rekord Zimowego Narodowego!

Ponad ćwierć miliona gości Zimowego Narodowego! Największe zimowe miasteczko w Polsce ustanawia kolejne rekordy. Przypomnijmy, rok temu lodowisko na stadionie odwiedziło nieco ponad 100 tys. ludzi. Przed nami ostatni miesiąc najlepszej zimy w Warszawie.

Druga edycja Zimowego Narodowego to w sumie 5 tys. m2 lodu. Na płycie Stadionu Narodowego wyrosły trzy lodowiska. Dwa z nich połączone są lodową ścieżką. Absolutnym hitem są dwie górki lodowe liczące 6 oraz 10 metrów wysokości. Zjazdy z nich odbywają się na specjalnych pontonach. Z obu górek skorzystało już ponad 60 tys. gości. Dodatkowo w ogrzewanym ice barze miłośnicy zimowej zabawy, po skończonej turze na lodowisku, mogą wypić gorącą czekoladę, grzane wino lub smacznie zjeść. W weekendy dostępne jest też specjalne menu śniadaniowe.

Od 17 stycznia do końca tego tygodnia trwają ferie z Zimowym Narodowym. To oznacza bogatszy program i jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i młodzieży. Codziennie odbywają się „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Pod okiem instruktorów ze szkółki łyżwiarskiej Ice&Fun, maluchy poprzez zabawę, uczą się jazdy na łyżwach. Również codziennie maluchy mogą bawić się na dziecięcym disco lodowisko.

W ostatnią niedzielę ferii, zapraszamy na wielki bal karnawałowy – w bajkowych przebraniach, przy muzyce na żywo. Podczas tej wyjątkowej imprezy – jedynej na tafli lodu, na dzieci czekają animatorzy, konkursy i doskonała zabawa.
Do soboty dzieci mogą również spróbować swoich sił w szkółce hokejowej pod patronatem Mariusza Czerkawskiego. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Dzieci i młodzież mogą również korzystać ze skateparku Maxi King, który znajduje się na poziomie -4, na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego.

Wielki finał Zimowego Narodowego zaplanowano na 28 lutego. Podczas wyjątkowego show na lodzie „Kings on Ice”, swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentują najprawdziwsi mistrzowie. Wśród nich, ikona łyżwiarstwa figurowego Jewgienij Pluszczenko. Od strony muzycznej, wystąpi Edvin Marton, skrzypek, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata – 300. letnim Stradivariusie. Bilety na „Kings on Ice” są do kupienia na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl, www.ebilet.pl i w salonach Empik.
Z atrakcji Zimowego Narodowego można korzystać do 1 marca.

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief