29
wrze

And The Winner is… Testa!!!

Wczoraj w południowoafrykańskim Johannesburgu odbyła się uroczysta gala z okazji 60. rocznicy powstania IPRA – międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów ds. komunikacji.

Podczas wydarzenia rozdano nagrody w konkursie Golden World Awards za najlepsze kampanie komunikacyjne. Wśród laureatów z całego świata znalazła się również Testa Communications. Agencja otrzymała statuetkę w kategorii Consumer PR for an existing service za projekt Zimowy Narodowy.

Stowarzyszenie IPRA, czyli the International Public Relations Association powstało w Londynie w 1955 roku. Głównym celem jego działalności jest m.in. umożliwienie wymiany informacji i doświadczenia między praktykami public relations czy też szerzenie wiedzy z dziedziny PR na arenie międzynarodowej poprzez publikowanie materiałów edukacyjnych, oranizowanie spotkań oraz konferencji. Sam prestiżowy konkurs Golden World Awards organizowany jest od 1990 r. IPRA przyznaje nagrody w 23 kategoriach. Kto wie, może w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się jeszcze innymi nagrodzonymi projektami? Trzymajcie kciuki!

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief