Blog

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami, dotyczącymi naszej agencji.

19
czer

LUFKAPARK – kolorowe juwenalia w wykonaniu Testa Communications

6 miast, 18 dni i ponad 20 tysięcy gości. Testa Communications zorganizowała dla marki Lubelska oryginalne eventy podczas tegorocznych juwenaliów.

czytaj więcej >

18
czer

Konferencja branżowa dla służb ratowniczych i mundurowych

Testa Communications dla firmy Royal Canin zorganizowała konferencję branżową „Pies na służbie – wybrane aspekty użytkowania i szkolenia psów służbowych”. W spotkaniu uczestniczyło prawie 100 przedstawicieli ze służb ratowniczych i mundurowych. Policja, Państwowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna, Siły Zbrojne, Żandarmeria Wojskowa, Służba Więzienna, Straż Ochrony Kolei, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratownicze, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe to służby, które na co dzień pracują z psami ratowniczymi. To właśnie do nich dla nich przyjechali specjalnie światowej sławi eksperci, którzy wygłosili swoje prelekcje.

czytaj więcej >

21
maja

II Forum Radia ZET W UNIEJOWIE!

14 maja 2018, na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, już po raz drugi spotkali się przedstawiciele samorządów lokalnych odpowiedzialni za promocję i komunikację, a to wszystko z okazji II Forum Radia ZET. Testa Communications była współorganizatorem wydarzenia, a także odpowiadała za część warsztatową poświęconą strategii komunikacji i budowaniu marki w social mediach.

czytaj więcej >

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief