Blog

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami, dotyczącymi naszej agencji.

13
czer

JAK WSPIERALIŚMY ELEVEN SPORTS I PIŁKARSKIE LEGENDY

Ufff… to były naprawdę gorące dni dla zespołu sportowego Testa Communications. Między 7 a 9 czerwca wspieraliśmy naszego Klienta, telewizję ELEVEN SPORTS, w działaniach PR i w mediach społecznościowych przy okazji wielkiego meczu piłkarskiego LaLiga Legends – Polskie Legendy. Uzyskaliśmy liczby, które dają powody do satysfakcji: ponad 100 publikacji, AVE sięgające 680 tys. PLN, a także zasięg organiczny w mediach społecznościowych, który przekroczył MILION!

czytaj więcej >

09
czer

Testa Communications wygrała przetarg ogłoszony przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej

Testa Communications zwyciężyła w przetargu ogłoszonym przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej (KZGW) i tym samym będzie realizowała kilkuletnią kampanię promocyjno-informacyjną.

czytaj więcej >

18
maja

Rusza Gastro Targ na Chmielnej!

Już w najbliższą sobotę 20 maja, na nocnej street foodowej mapie Warszawy, w centrum miasta, pojawi się Gastro Targ na Chmielnej. To miejsce dla tych, którzy szukają wyrazistych smaków, unikalnego klimatu i dobrej muzyki. Tutaj spróbujesz m.in. kuchni meksykańskiej, izraelskiej, gruzińskiej, indonezyjskiej, austriackiej, polskiej i wielu innych smaków świata. Gastro Targ na Chmielnej rusza od 16.00 pod adresem Chmielna 21, na podwórku kamienicy Braci Jabłkowskich, w miejscu które od wieków historycznie tętniło życiem. Otwarcie będzie towarzyszyć Nocy Muzeów.

czytaj więcej >

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief