Blog

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami, dotyczącymi naszej agencji.

21
maja

II Forum Radia ZET W UNIEJOWIE!

14 maja 2018, na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, już po raz drugi spotkali się przedstawiciele samorządów lokalnych odpowiedzialni za promocję i komunikację, a to wszystko z okazji II Forum Radia ZET. Testa Communications była współorganizatorem wydarzenia, a także odpowiadała za część warsztatową poświęconą strategii komunikacji i budowaniu marki w social mediach.

czytaj więcej >

18
maja

Testa Communications dla Royal Canin

Agencja prowadzi działania komunikacyjne dla firmy Royal Canin. Współpraca dotyczy projektu „Pies na służbie”. Jego celem jest budowanie świadomości społecznej na temat ważnej roli psów ratowniczych i pracujących w służbach mundurowych oraz ich opiekunów. Prowadzone przez agencję działania mają także zwracać uwagę na odpowiednie żywienie i kondycję psów ratowniczych.

czytaj więcej >

20
kwie

Gwiazdorski tour po warszawskich domach mediowych

W ramach promocji akcji „I Love Radio”, Testa Communications zorganizowała mini eventy w największych domach mediowych w Warszawie: Wavemaker, Mindshare, Mediacom, Zenith, Starcom, Havas, OMD. Działania polegały na tym, że wybrane gwiazdy i prezenterzy radiowi odwiedzali domy mediowe.  Ich pracownicy mieli okazję porozmawiać z każdą z gwiazd oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Przy tej okazji, prezenterzy opowiadali o pracy w radiu i jego roli w przekazie informacji.

czytaj więcej >

Napisz do nas!

Odpowiemy na każde pytanie!    Pobierz brief